Demokrat Zafer

Eyüp Sabri Tuncer, Yeni Ürünü “Frambuazlı Sirke& Saç Toniği” ile Mükemmel Saç Bakımı Sağlıyor

Eyüp Sabri Tuncer,  Yeni Ürünü “Frambuazlı Sirke&  Saç Toniği” ile  Mükemmel Saç Bakımı Sağlıyor

Dünya trendlerini yakından takip eden, kozmetik sektöründe ‘Vegan ve Vejetaryen sertifikası alan ilk Türk markası’ olan Eyüp Sabri Tuncer, sektörde öncülük ettiği geleneksel ürünlerini yüz yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile üretirken yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri de bir arada sunmaya devam ediyor. Eyüp Sabri Tuncer, en yeni ürünü “Frambuazlı Sirke & Saç Toniği” ile geleneksel saç bakım ürünlerinden çok daha etkili bir bakım vadediyor.

100 yıllık hikayesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer, geniş ürün yelpazesiyle kişisel bakım kategorisinde de farklı ihtiyaçlara çözüm sunmaya devam ediyor. Ürün kategorisinde yer alan parabensiz, sülfatsız, glutensiz ürünlerin yanı sıra dünya standartlarındaki ürünlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Saç bakım kategorisinde de dünyadaki trendleri yakından takip eden markanın yeni ürünü “Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği”, özel formülü ve güçlü performansı ile saçlarınızın elektriklenmesini engelleyip çok daha etkili bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı oluyor.

Klinik testler ile tüm saç tiplerinde güvenle kullanıldığı kanıtlanan, işlem görmekten yıpranan ve karışmış saçları kolaylıkla açan Frambuazlı & Sirke Saç Toniği; boyalı ve boyasız saçların gözle görülür bir şekilde kabarmasını önlerken parlaklık kazandırıyor. Bir yandan saçlarınızın mükemmel bakımını sağlarken, diğer yandan yumuşak saçlara kavuşturuyor.

Ağırlık yapmadan ışıldayan saçlar

Şampuandan arındırılmış ıslak saça masaj yaparak uygulanan ve saçlarınızda kalıntı bırakmadan su ile kolayca durulanan ürün, içeriğindeki özel aktifler ve sirke sayesinde ağırlık yapmadan ışıldayan saçlara kavuşmanızı sağlar. Canlı ve ferahlatıcı bir etkiye sahip mis gibi kokusu ile Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Sirke & Saç Toniği, Provitamin B5 içeriği ile saç telinizde koruyucu bir tabaka oluşturur.

Dermatolojik olarak test edilen vitamin C bakımından zengin ve canlandırıcı özelliğe sahip Frambuazlı Sirke & Saç Toniği saçlarınızın bakımına yardımcı olurken mis gibi kokusu ile tazelenmiş bir his bırakıyor. Hayvansal yağlar, paraben ve gluten içermeyen mükemmel formülünün saç derisinde oluşan kepeklenmeyi de büyük ölçüde azalttığı yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

Eyüp Sabri Tuncer Hakkında:

Eyüp Sabri Tuncer markası 1923’ten bugüne köklü değerlerini geleceğe taşırken, tüm ürünlerini uluslararası standartlardaki üretim ve hizmet anlayışı ile geliştirmektedir.

Gelenek ve gelecek arasında önemli bir köprü olan Eyüp Sabri Tuncer markası, 99 yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile tüm üretim süreçlerinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi stratejiler ve tasarım anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Kolonya ve doğal içerikli kozmetik ürünleriyle kalıcı ve özgün deneyimler sunarak “İyi Üretim Uygulamaları (GMP)” standartlarında üretim yapan Eyüp Sabri Tuncer, Türkiye’nin uluslararası standartlarda hijyenik üretim ve dağıtım yapan öncü markası olarak, koku ve ferahlığın önemli olduğu her alanda doğayı koruyarak değerlerimizi ve köklü geçmişimizi geleceğe taşımaktadır.

Kolonya ürünleri başta olmak üzere sıvı sabun, losyon, kişisel bakım, diş macunu ve ev bakım ürünlerinde Braille Alfabesi kullanan ilk marka olan Eyüp Sabri Tuncer, çölyak rahatsızlığı olan kullanıcılarının hassasiyetleriyle geliştirdiği glutensiz ürünleriyle de sektörde önemli bir yeniliğe imza attı. Türkiye’de kozmetik ürünlerine ilk defa vegan ve vejetaryen V-Label sertifikası alan markanın ürünlerinde tercih edilen hammaddeler, cosmos, ecocert, organik vb. teknik belgelerle de desteklenmektedir. Eyüp Sabri Tuncer ürünlerinin kalitesi artırılır ve farklılaşma alanları gerekli belgelerin alımına uygun içerikler ile geliştirilir.

Hammaddeyi özelleştiren tüm bu teknik veriler, ürünleri de özelleştirmektedir. Ürün performansını analiz ederek gerekli testler gerçekleştirilirken, hayvanlar üzerinde hiçbir uygulama yapılmamaktadır.

www.eyupsabrituncer.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ