Demokrat Zafer

Liona Çatal Kaşık Bıçak Seti Sadeliği İle Ön Plana Çıkıyor

Korkmaz’dan parlaklığı ile göz kamaştıran bir set

50 yılı aşkın tecrübesi ve ödün verilmeyen kalite anlayışı ile fark yaratan Korkmaz, sofraların olmazsa olmaz aksesuarlarından Liona Çatal Kaşık Bıçak seti ile sofraların ışıldayan yıldızı oluyor.

Korkmaz, hammaddesi çelikten oluşturulan 18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelik içeriğe sahip Liona Çatal Kaşık Bıçak seti ile sofralara şıklığın yanı sıra sağlamlık sunuyor. Özel polisaj işlemi uygulanarak hazırlanan set, uzun süre parlaklığını koruyarak ilk günkü gibi görünüyor.

Sade tasarımı ile ön plana çıkan Liona Çatal Kaşık Bıçak seti 84 parçadan oluşuyor. Set içeriğinde yemek kaşık, çatal ve bıçaklarının yanında tatlı kaşığı, çatalı ve çay kaşığı da bulunuyor. Paslanmaz çelik malzemesi ile uzun yıllar parlaklığını yitirmeden kullanılabilen set, bulaşık makinesinde temizlenebilme özelliği ile temizlikte de kolaylık sağlıyor.

Korkmaz’ın Liona Çatal Kaşık Bıçak Seti ile diğer ürünlerine Korkmaz mağazalarından ve https://www.korkmazstore.com.tr/ internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Korkmaz Hakkında

1972 yılında İstanbul Mercan’da 50 metrekarelik küçük bir atölyede sürahi, çay tabağı ve çay kaşığı üretimi ile temelleri atılan Korkmaz markası bugün 100’e yakın ülkeye ihracatı, yılda 6.5 milyonluk ürün üretimi ve 1.250 çalışanı ile Türkiye’nin büyük bir markası olmasının yanı sıra dünyanın önde gelen Türk markaları arasında da yer almaktadır. Şu anda toplam 75.000 metrekare alana sahip üç fabrikası ile Türkiye’nin en gelişmiş sanayi kuruluşlarından biri olan Korkmaz’ın toplam üretiminin yüzde 73’ü pişirme grubu, yüzde 19’u elektrikli mutfak aletleri ve yüzde 8’i sofra ürünlerinden oluşmaktadır.

Toplam 45 mağazası, 750’yi aşkın yurt içi ve yurt dışı bayisi ile Korkmaz köklerinden aldığı güçle geleceğe emin adımlar atmaya devam etmektedir.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ