SINIF DUVARLARI 2021 YILINDA POLİSAN KANSAI BOYA VE KOÇTAŞ YANI BAŞINDA PROGRAMI İLE RENKLENİYOR

“Gülümse Hayata” vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Polisan Kansai Boya, son bir yıl içinde 100 okulun duvarlarını boyayarak çocukların daha hijyenik bir ortamda eğitim görmelerine destek oldu. Polisan Kansai Boya, 2021 yılında ise Koçtaş’ın hayata geçirdiği Yanı Başında programına dahil olarak bu kapsamda Koçtaş’la beraber 25 okula boya desteğinde bulunacak.

Sadece üretim faaliyetlerine değil, topluma kattığı değere de odaklanan POLİSAN KANSAI BOYA, okulları renklendirmeye devam ediyor. Son bir yıl içinde 100 okulun yenilenme ve renklenmesine destek olan POLİSAN KANSAI BOYA, Koçtaş ile yaptığı iş birliği ile 25 okulun daha duvarlarını renklendirecek.

Koçtaş ‘Yanı Başında” sosyal marka programının boya sponsoru olan Polisan Kansai Boya, program kapsamında 2021 yılında 25 okulun duvarlarını renklendirerek, okulların yenilenmesine destek olacak. Pandemi döneminde de sosyal sorumluluk projelerine ara vermeyen POLİSAN KANSAI BOYA, bu sponsorlukta 15.000 kg boya ile 50.000 m2 alanı ve 250 sınıfı yenileyecek. Koçtaş, Eylül 2020’de hayata geçen  ‘Yanı Başında’ programı ile ilk etapta Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, İzmir, Mardin, Sakarya ve Şanlıurfa illerindeki 7 okula destek oldu. 2021 yılında da 25. yılı kapsamında Polisan ve İzmir Fırça sponsorluğunda 25 okulun daha ‘Yanı Başında’ olacak.

Polisan Kansai Boya Genel Müdürü Cemal Drahor konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Gülen yüz amblemimize layık bir şekilde öğrencilerin hayata daha mutlu, daha güvenli ve daha güçlü adımlar atmasına katkı sağlamak öncelikli hedeflerimizden. Bu proje ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan 25 okulu renklendirerek, gençlere daha temiz bir ders ortamı sunulmasına katkıda bulunuyor olmaktan mutluyuz” dedi.

Polisan Kansai Boya Hakkında:

Ticaret hayatına 1956 yılında tekstil alanında başlayan Bitlis Ailesi, kimya, boya, liman işletmeciliği ve gayrimenkul alanındaki faaliyetlerini 2000 yılında Polisan Holding çatısı altında toplamıştır. Şirket boya alanındaki faaliyetlerine 1985 yılında başlamıştır. Dünyanın ilk 10 boya üreticisinden biri Kansai Paint ile gerçekleştirilen iş birliği ile 21.12.2016 tarihi itibarıyla şirketin yeni adı Polisan Kansai Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak tescillenmiştir. Ambalaj ve renk çeşitleri hariç 250, dahil
olarak ise 4700’ü aşkın ürün çeşidi ile Polisan Kansai Boya bugün dekoratif boya pazarında tüm fiyat segmentlerine hitap eden sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip firması konumundadır. Elegans markalı üst sınıf iç cephe boyası, kendi segmentinde pazar lideridir. 2008 yılından itibaren dünyada tescillediği “Home Cosmetics” çatı iletişimi ile ürünlerini “Evimin Kozmetiği” olarak konumlandırmaktadır. Türkiye’nin ilk 7 özellikli iç, 9 özellikli dış cephe boyalarını, su bazlı yağlı boyasını, plastik yüzey sprey boyasını, su bazlı yol boyasını, ahşap koruyucu sprey verniğini ve antikarbonizasyon özellikli dış cephe boyasını geliştiren Polisan Kansai, ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve ISO 45001 belgelerine sahiptir. İnsan sağlığına önem veren, çevreci ve yenilikçi kimliğiyle sektöre yeni ürünler katan Polisan Kansai Boya, Türkiye’nin ilk LEED GOLD sertifikalı boya tesisi unvanına sahip şirketidir ve 142.000 metrekarelik arsası üzerine kurulu yeni fabrikasında üretimini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir