Demokrat Zafer

Çok Disiplinli Yaşıyorum

Çok Disiplinli Yaşıyorum

Beğenilen Ayaz Özdemir hakkında merak edilenleri anlattı. Atılgan, “İzlenmelerimiz çok güzel. Ben de gelen tepkilerden çok memnunum” dedi.

Haftanın beş günü ekranlarda olduğumuz için çekimlerin yoğun geçtiğini belirten Özdemir, “Her şeyime dikkat ediyorum, vitaminlerini alıyorum. Çok disiplinli yaşıyorum” dedi.

YURTDIŞINDA GÖRÜŞMELERİM VAR

Dizi ile birlikte tempolu yaşamaya alıştığını belirten yakışıklı Model, ” Çekimler tatile girdiğinde yurtdışında görüşmelerim ve oyunculuk eğitimi alıp kendini daha da çok geliştireceğim” dedi. Oyunculuk hayallerinden bahseden Özdemir, “İleride dünyaca bilinen bir aktör olmak istiyorum. Birlikte rol almak istediğim isimler var.

Ayaz Özdemir Kimdir?

1998 İstanbul doğumlu, 4 Senedir Modellik Yapan Best Model Çekimlerinde Bulunan Ayaz Özdemir Üsküdar Özel Tercih Koleji Mezunu olan sosyal medya fenomeni olan Ayaz Özdemir özellikle İnstagramda uluslararası birçok kişiyle iletişim halinde olup, sosyal medyada moda üzerine, oldukça başarılı çalışmalara imza attı. Ayaz Özdemir’in kendi ağzından yaptığı işleri sıraladı. Ayaz Özdemir Kimdir? Ayaz Özdemir Kaç Yaşında ? Ayaz Özdemir Hayatı?
Bir süredir ekranlardan uzak olan model Ayaz Özdemir, Nişantaşı’nda görüntülendi. Yeni bir proje için ajansıyla görüşmeye geldiğini söyleyen Ayaz’ın, 2023 yılında ekranlara döneceği iddia edildi.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla biraz ezber bozan biraz kendi limitlerimizi zorlayacak ve yükseltecek çalışmaların içerisinde olmak beni heyecanlandırıyor.Model Ayaz Özdemir Sevdiğim türde müzik yapıyorum ve aynı zamanda sosyal medyaya zaman ayırmayı seviyorum. İnsanların ilgi odağında olmak beni mutlu ediyor ifadelerini kullanan Ayaz Özdemir bir tekli üzerinde çalışıyorum.

En çok merak edilen iki konudan birisi olarak Fenomen Ayaz Özdemir, yengeç burcudur ayrıca 179 cm boyunda ve 55 kilogram ağırlığı ile oldukça fit bir vücuda sahiptir. Eğitim hayatına baktığımızda ise 2017 yılında Üsküdar Tercih Koleji’nden mezun olmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ