EIF FUARI’NDA ARENA ENERJİ’YE YOĞUN İLGİ

EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın ikinci gününde Arena Enerji standına olan yoğun ilgi devam ediyor.

Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı Arena’nın enerji sektörüne yaptığı yatırımın bir sonucu olarak kurduğu Arena Enerji, 13-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın ikinci gününde yoğun ilgiyle karşılaşmaya devam ediyor. Arena Enerji, fuar alanında yer alan standında katılımcılarla solar enerjiye dair çözümlerini paylaşıyor.

Antalya’da gerçekleşmekte olan EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nda solar enerji sektörüne ilgi duyan katılımcıları ağırlayan Arena Enerji, öncü firmalar olan Huawei, Setsolar ve Nexans’ı bir araya getirerek güneş enerjisi santrali kurmayı hedefleyen projeler için tek noktadan uçtan uca hizmet veriyor.

Arena Genel Müdürü Serkan Çelik, fuarın üçüncü gününde enerji sektörü ile ilgili konuşma yapmaya hazırlanıyor.

Fuarda Arena Enerji’ye olan yoğun ilgiden dolayı memnuniyetini dile getiren Serkan Çelik, EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nın üçüncü günü “Enerji Performans Sözleşmeleri Çatı Üstü Geslerde ve Verimlilikte Yeni iş Modelleri, PPA Modeli” oturumunda özel olarak Çatı Üstü GES ve genel olarak EPS projelerinin finansman modelleri üzerine konuşma yapmaya hazırlanıyor.

Arena Enerji, fuardaki ikinci gününde B2-177-b alanındaki standında katılımcıları ağırlamaya devam ediyor.

Arena Hakkında

Arena, kurulduğu 1991 tarihinden beri 10 bini aşkın iş ortağı ile dünyanın önde gelen teknoloji geliştiricilerinin ürün ve çözümlerini bireysel ve kurumsal tüketiciler ile buluşturuyor. Yaratıcı ve yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştıran Arena, Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olarak en yenilikçi ürün ve çözümlerini ülkenin her noktasına ulaştırıyor. Daha fazla bilgi için lütfen www.arena.com.tr ‘yi ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir