Demokrat Zafer

Baba Yapı TURKEYBUILD 2024 Yapı Fuarı’nda Yerini Alıyor

Türkiye’nin nitelikli endüstriyel kontrplak ihtiyacını karşılayan ve lider tedarikçi konumunda olan Baba Yapı 17-20 Nisan tarihleri arasında Tüyap’da gerçekleşecek olan sektörün en büyük fuarında 5 no’lu salon ve 5502 no’lu stantta yerini alacak.

Sahibi olduğu KONTRAFORM ve dağıtımını yaptığı RIGA, UPG, TEKCOM, TULSA ve PAGED markalı ürünleri eksiksiz ürün yelpazesi ile müşterilerine sunan Baba Yapı ayrıca müşterilerinin özel talebi üzerine, Türkiye’ de devamlılığı veya satışı olmayan kontrplak çeşitlerini de ithal edebilmekte. Sektörde bulunan her tür kontrplak ürünlerini müşterilerine tedarik etme konusundaki itibarını güçlendirerek sürdürmektedir.

17-20 Nisan tarihleri arasında Tüyap’da gerçekleşecek olan fuar kendi sektöründe lider olan bir çok firmayı bir araya getirecek. Türkiye, Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT’den yapı sektörlerinin temsilcilerine en son ürün yeniliklerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

BABA YAPI, küresel bir ekonomide rekabet avantajı sağlamak için gelişen teknolojiyi kullanarak yaratıcı çözüm ortaklığı sunuyor.

Baba Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ekşi, “İnşaat, lojistik (araç dorse ve kasa imalatları), parke, mobilya ve dekorasyon, müzik, makine model, lazer kesim, oyuncak imalat vb. sektörlerdeki üreticilerle işbirliği içinde, yenilikçi ürünlerimiz ve malzeme konusundaki uzmanlığımız ile müşterilerimize, mimarlara uzman ekibimizle ve yenilikçi ürünlerimizle çözümcü yaklaşımlar sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana Plywood (Kontrplak) ürünlerinde sektörde lider tedarikçi firmayız. İthalatını yaptığımız ürünlerle, hem konteyner taban tahtası (huş marin kontrplak), hem de treyler sanayine yönelik Wiremesh taban tahtaları ve marin kontrplak ürün grupları sayesinde sektörün ihtiyacı olan bakım üretim gereçlerinde sorunsuz tedarik sağlamaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak isteyen herkesi standımıza bekliyoruz.

Baba Yapı TURKEYBUILD 2024 Yapı Fuarı’nda Yerini Alıyor

Baba Yapı olarak bünyemizde bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve doğa dostudur” ifadelerinde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ