Demokrat Zafer

Kaan Ekenler’in yeni teklisi “Caruso”

Kaan Ekenler’in yeni teklisi “Caruso”

“Caruso” yorumu ile tüm dijital platformlarda

Image description

Sektöre emin adımlarla giriş yapan Kaan Ekenler, İtalyanca Pop Opera alanındaki ilk teklisi olma özelliği taşıyan “Caruso” yorumu ile tüm dijital platformlarda 1 Temmuz’da yayında!

Farklı rengi ve tarzıyla ilgileri üzerine toplamayı başaran sanatçı’nın aranjörlüğünü Alperen Gören ve Soner Kırmızıgül üstlendi.

Kaan, kendi kurduğu M. Music Co. (MMC Müzik Yapım) etiketi ile yayınladığı parçanın prodüksiyonu’nun tamamını bağımsız olarak yaptıklarının altını çizdi. Şarkının klip çekimlerini ise ünlü yönetmen Emre Barut (Zobunus) üstlendi. 19. Yüzyılın en ünlü Tenor’u Enrico Caruso’nun ölüm anını anlatan şarkı klibin ilham kaynağı oldu ve Kaan’ın yorumu ile tüyleri diken diken yapan bir proje ortaya çıktı.

Künye:

Müzik Yapım Firması: M. Music Co. (MMC Müzik Yapım)

Aranje: Alperen Gören, Soner Kırmızıgül

Prodüktör: Kaan Ekenler
Mix ve Mastering: Ali Mobaseri
Söz ve Beste: Lucio Dalla
Yönetmen: Emre Barut (Zobunus)
Yapımcı: Emre Yavuz

Biyografi:

1991 yılında Hedielberg’de doğdu ve Tarsus’ta büyüdü. İlk ve orta eğitimini Tarsus S.E.V’de tamamladı ve 2009 yılında Tarsus Amerikan Kolejinden mezun oldu. 2012 Yılında Exeter Üniversites Management with Tourism bölümünü başarıyla tamamladı ve ardından 2012 yılında Four Seasons Otel İstanbul’da satış ve pazarlama departmanında çalışmaya başladı ve 2015 yılında Four Seasons Otel Bahrain’e Müdür olarak transfer oldu. Bu dönemin hemen ardından 2019 yılında %100 başarı bursu ile kazandığı Haliç Üniversitesi Opera ve Konser şarkıcılığından mezun oldu. 2019 yılında bağımsız ve pop müzik dünyaları arasında bir köprü oluşturmayı hedefleyen M. Music Co. (MMC Müzik Yapım) İsimli plak şirketini kurdu. Günümüzde M. Music Co. (MMC Müzik Yapım) ekibiyle beraber kariyerine devam etmenin yanısıra benzer vizyona sahip sanatçıların prodüksiyonlarını da gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Image description
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ