Demokrat Zafer

FİLM-SAN VAKFI İFTAR YEMEĞİNDE İZDİHAM

FİLM-SAN VAKFI İFTAR YEMEĞİNDE İZDİHAM

1974 yılından bu yana sanatçıların Sosyal Haklarını koruyan ve halen ilk ve en eski kurum olma özelliğini taşıyan Film-San Vakfı’nın Yönetim Kurulu Sanatçı dostlarına iftar yemeği verdi. Ataköy Garden’de düzenlenen Film-San Vakfı iftar programında sanat dünyasından birçok isim bir araya geldi

1974 yılından bu yana sanatçıların Sosyal Haklarını koruyan ve halen ilk ve en eski kurum olma özelliğini taşıyan Film-San Vakfı’nın Yönetim Kurulu Sanatçı dostlarına iftar yemeği verdi.

Ataköy Garden‘de düzenlenen Film-San Vakfı iftar programında sanat dünyasından birçok isim bir araya geldi.

Film-San Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Engin Çağlar ve Başkan Yardımcısı Meral Konrat’ın geceye katılan konukları kapıda karşılaması herkesi mutlu etti.

Film-San Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinin tamamının katıldığı iftar programının açılış konuşmasını Film-San Vakfı Müdürü Kıvanç Terzioğlu yaptı.

İftar programına Türk sinemasının ve Yeşilçam’ın yıldızları; Engin Çağlar, Nuri Alço, Meral Konrat, Neslihan Akça, Semih Akça,  Murat Parasayar, Burçin Parasayar, Ayşe Mine, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Onur Akay, Bekir Aslantaş, Nilay Dorsa, Duygu Deneyici, Derya Özgören, Arzu Yetiş Kocatepe, Mert Kocatepe, Bülent Yetiş, Faruk Tuncel, Hilal Özdemir, Sibel Gökçe, Gülbin Vardar, Gökay Kalaycıoğlu, Murat Özen Reyhan Cansu, Nurcan Sabur, Esin Sabur, Hakan Solaker, Ahmet Kaplan, Hikmet Aydoğan, Erden Aktoğu, İlker Alpkaya, Celal Karaali, Ayson Karabağ, Arto Şahinoğulları, Serkan Çılgın, Cenk İçten, Kadir Balık, Yeliz Akay, Serdar Akar, TMB TV Yöneticileri, Funda Akosman, Ferdi Gülyüz, Nur Ertürk, Nesli Özsoy, Gürsu Koçoğlu, İlyas Çağlayan ve Best Model of Türkiye yarışmasının sembol ismi, yapımcı, organizatör ve sanatçı menajeri Film-San Vakfı’nın ilk kurucularından Erkan Özerman ile sinema, sanat ve basın dünyasının emekçileri katıldı.

Film-San Vakfı Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyerek üçüncü kez başkanlığa seçilen Türk Sineması’nın ünlü yıldızı, Yeşilçam’ın renkli siması ve gülen yüzü, usta oyuncu Engin Çağlar (Ali Çağlan Övet)  İftar programında yaptığı konuşmada, “1974’ten beri var olan bir vakfın başındayız. Son üç seçimde başkanlığı bana lütuf ettiler. Ben keyifli çalışıyorum,  yönetimimde hep hanımlar var. Her görevi hanımların iyi yaptığını düşündüğüm için hanımları yönetime aldım. Onlarla birlikte çalışmak büyük keyif. Film San Vakfı olarak, sinemayla ilgili müzikle ilgili tek vakıfız biz.” Dedi.
Engin Çağlar, “Birçok projemiz var ve hepsini gerçekleştirecek çok değerli ekibimiz var. En yakın iki aya kadar Frankfurt Film Festivalini organize edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Film-San Başkan Yardımcısı, Sinema Dizi Oyuncusu Meral Konrat ta, “Böyle önemli bir kuruluşun başkan yardımcılığına seçildim. Ben de başkan yardımcısı olarak Engin Çağlar’la birlikte çalışmaktan çok mutluyum. Büyük bir özveriyle sanatçılar adına çalışmaktan çok keyif alacağım. Çok sayıda proje var elimizde. Olgunlaştıkça yavaş yavaş hepsini duyuracağız. Ataköy Garden’daki misafirperveliklerinden dolayı da Sayın Mahmut Gazala, Yahya bey ve tüm burada çalışan ekibe sonsuz Teşekkür Ediyorum’” Diye konuştu.

Film-San Başkan Yardımcısı Neslihan Akça da “böyle büyük bir ailenin üyesi olmaktan mutluyum. Çok güzel işlere imza atacağız” Sözlerine yer verdi.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ