Demokrat Zafer

GERİ DÒNÜŞÜMÜ SANATA ÇEVİREN CAFE..

GERİ DÒNÜŞÜMÜ SANATA ÇEVİREN CAFE..

Bursa’nın önemli girişimcileriden iş insanı Hüseyin Yaşaroğlu, yine bir ilke imza atarak geri dönüşümü sanata çeviren ‘Yakın Sanat Cafe’yi Bursa’ya kazandırdı.

HABER OSMAN ÇETİN

İzobursa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Hüseyin Yaşaroğlu önemli bir projesini daha hayata geçirerek Bursa’ya nezih bir mekan kazandırdı. Geri dönüşüm konusunda tüm Bursa’ya örnek olacak olan Yakın Sanat Cafe dün düzenlenen törenle kapılarını açtı. İş, siyaset ve sanat camiasının bir araya geldiği açılış töreninde Yakın Sanat Cafe Bursalı sanatseverlerden tam not aldı.

3 YILLIK EMEK

Yakın Sanat Cafe’nin kurucusu iş insanı Hüseyin Yaşaroğlu açılışta yaptığı açıklamada; “Şuursuzca artan tüketim çılgınlığına dur demek ve geri dönüşümün değerini gösterebilmek adına 3 yıldır üzerinde çalıştığımız projeyi nihayete erdirdiğimiz için mutluyuz. Kafemizin neredeyse tamamı geri dönüşüm ile hayat buldu. Bu eserin ortaya çıkması için önemli bir emek harcandı. Bu konuda da özellikle Çetin Altan hocamız başta olmak üzere emeği geçen herkese ve bugün açılımızda bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ÖZEL GÜNLERİNİZİN
VAZGEÇİLMEZİ OLACAK

Nilüfer Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bin metrekarelik bir alanda faaliyet verecek olan Yakın Sanat Cafe, 7’den 70’e tüm Bursalıların da vazgeçilmezi olmaya aday. Aperatif mönüleriyle, soğuk ve sıcak içecek çeşitleri ile konuklarının damaklarında iz bırakacak olan kafe, aynı zamanda sanatın her alanına da ev sahipliği yapacak. Özel günleriniz içinde hizmet verecek olan Yakın Sanat Kafe, kolay ulaşımı ile de Bursaslıların uğrak noktası olacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ