Demokrat Zafer

BAŞKAN MUSTAFA IŞIK; ‘MANEVİYATIN HUZURUNU HEMŞEHRİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ’

BAŞKAN MUSTAFA IŞIK; ‘MANEVİYATIN HUZURUNU HEMŞEHRİLERİMİZLE PAYLAŞIYORUZ’

Gürsu Belediyesi ve Gürsu İlçe Müftülüğünce düzenlenen program Gürsu Bilali Habeşi Camii’nde düzenlendi.

‘Ömrümüzün Bir Yılını Gözden Geçirmek’ sloganıyla düzenlenen programı Erdal Başokur, Mustafa Cengiz Taşdemir, Ömer Kara, Nuri Bingöl, Erkan Doman ve Nurallah Çıtat Hocalarının katılımıyla Bilal Habeşi Camii’nde gerçekleşti.

Ak Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsu Ak Parti İlçe Başkanı Zekeriya Hacıoğlu, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve ilçe halkının katıldığı program minnet ve huşu duyguları içerisinde gerçekleşti.

Yeni Yılı Kur’an-ı Kerim ile Karşıladık.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık; ‘’2021 yılının son saatlerinde hemşehrilerimizle birlikte  yaşadıklarımızı gözden geçirip manevi olarak hissiyatını yaşayarak  2022 yılını Kur’an-ı Kerim ile karşılamak için hemşehrilerimize Kur’an ziyafeti verdik.

Manevi duygularla gerçekleştirdiğimiz programımızı dini değerlerimize olan duyarlılığı canlı tutmak ve gelecek nesillere aktarmak adına gerçekleştirdik. Merhamet ve adaletin timsali Peygamberimiz Hz. Muhammed’in öğretileri İslamiyet’in ruhunu yansıtması ve yaşatılması açısından da büyük önem taşımaktadır.’’ Dedi

Gürsu Bilali Habeşi Camii’nde düzenlenen program, Gürsulular’ın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ