Demokrat Zafer

Zoom Neat’e 30 milyon dolar daha yatırım yaptı

Zoom’un video konferans cihazları üreticisi Neat’e yaptığı ek yatırım, hibrit çalışma dünyasındaki inovasyonu destekleyecek.

Sesli ve görsel iletişimde sektöre sunduğu yenilikçi çözümlerle öne çıkan video konferans cihazları üreticisi Neat, bugün yaptığı açıklama ile Zoom Video Communications, Inc.’ten 30 milyon dolarlık ek bir yatırım aldığını duyurdu. Bu yeni yatırım ile Neat’in toplam değeri 640 milyon dolara ulaştı.

Bu yatırım, Zoom’un Neat’e bugüne kadar yaptığı üçüncü yatırım oldu ve yapılan toplam yatırım miktarı 41 milyon dolar oldu. Zoom bu adımı ile aynı zamanda, yeniliği teşvik etme vizyonu kapsamında kullanıcılarına toplantı ve iş birliği alanlarında sunduğu bütünleşik iletişim deneyimini daha da geliştirmeyi amaçlıyor. Neat ve Zoom, çalışma ortamında esenliği, sosyal etkileşimi ve ekip yaratıcılığını geliştirmeye odaklanan, hibrit çalışmaya geçişi destekleyen yeni özellikler ve deneyimler üzerinde birlikte çalışmaya devam ediyor.

Zoom Ürün Müdürü Oded Gal, “Zoom ve Neat, kullanıcılara çok daha iyi bir Zoom toplantı deneyimi sunmak için yakın bir şekilde çalışıyor. Bu ek yatırım, Neat cihazlarının Zoom’un iletişim platformu deneyimini başarılı bir şekilde tamamladığına olan inancımızı yansıtıyor.

Neat ile bugüne kadar çok güzel başarılar elde ettik. Bundan sonraki süreçte de birlikte, yeniliği teşvik etmeye ve müşterilerimiz için olağanüstü deneyimler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Neat CEO’su Simen Teigre, “Neat, 2019’daki lansmanından bu yana, kullanıcıların toplantı alanlarına keyif katan, hatta bu sayede toplantı alanı tanımını dahi değiştirdiği bir yolcuğa liderlik ediyor. Müşterilerimize hibrit çalışma ortamlarında da zengin ve anlamlı iş birliği deneyimleri sağlayan benzersiz teknolojiler ile gelişmiş beceriler katmaya ve yenilikler sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Ekim 2019’da Zoom’un Zoomtopia etkinliğinde lansmanı yapılan Neat, kullanıcıların kendilerini en iyi şekilde hissetmelerini sağlayan benzersiz, zengin ve adil toplantı ve eğitim deneyimleri sağlamak için sürekli olarak sınırlarını zorlayan bir şirket olarak dikkat çekiyor.

Her çeşit toplantı için cihaz seçenekleri sunan Neat, daha güvenli, gelişmiş ve ilgi çekici bir hibrit çalışma ve öğrenme ortamını desteklemek için benzersiz özellikler sunuyor.

Neat Hakkında

Neat, sanal toplantıları neredeyse yüz yüze toplantı kadar gerçekçi hale getiren basit ve şık yenilikçi video konferans donanımları tasarlıyor. Herhangi bir toplantı alanında insanların çalışmalarına, etkileşimlerine ve yaşamlarına sorunsuz bir şekilde zengin ve anlamlı deneyimler getiren Neat cihazları, kristal netliğinde ses ve videonun yanı sıra gelişmiş, ilgi çekici ve daha güvenli bir hibrit çalışma ve öğrenme ortamını destekleyen gelişmiş yeteneklere sahiptir. Neat, onlarca yıldır dünyanın en tanınmış video iletişim markalarından bazıları için ezber bozan yenilikler geliştiren yaratıcı bir ekip tarafından Norveç’in Oslo kentinde kuruldu. Neat hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz neat.no adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zoom hakkında

Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM) kesintisiz video ortamında verimliliği artırmak için ekipleri bir araya getirir. Kolay, güvenilir, yenilikçi ve video öncelikli tümleşik iletişim platformumuz, masaüstü bilgisayarlar, telefonlar, mobil cihazlar ve konferans odası sistemleri arasında video toplantılar, webinar’lar ve sohbet gerçekleştirilmesini sağlar. Zoom, önde gelen iş uygulaması entegrasyonları ile kurumlara üstün deneyim sunar ve geliştirici araçları ile özelleştirilmiş iş akışları yaratmalarını sağlar. 2011 yılında kurulan Zoom’un merkezi San Jose, Kaliforniya’dadır ve dünyanın farklı noktalarında ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için zoom.com adresini ziyaret edebilir, @zoom_us hesabını takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ