Demokrat Zafer

Gençler Yurtdışı Rüyalarınız Başka Bir Bahara Kalmasın!

Gençler Yurtdışı Rüyalarınız Başka Bir Bahara Kalmasın!

Bursa’da kısa zamanda ismini duyuran firmadan gençlere çağrı! Sosyal yardımlaşma konularında hassasiyeti ile tanınan, her vize işleminde Bursa’nın yeşiline 3 fidan dikerek katkıda bulunan, SMA Hastası Bebeklerin ağabeysi sokak canlarının daimi koruyucusu isimden gençlere büyük imkan! Nilüfer’den Kent Meydanı Ortaklar İşhanı’nda yeni adresine taşınan Çilek Vize ve Danışmanlık gençlerin Avrupa hayallerini aralıyor!

Firma kurucusu Mertcan Durgut ile hayallerin nasıl gerçeğe dönüşeceğini açıkladı.

Çilek Vize ve Danışmanlık Türkiye’de 2020 yılında Bursa Nilüfer’de faaliyete başlamış. Kıbrıs ve Kanada’da ise yurtdışı temsilcilikleri de bulunuyor. Danışanlarına; vize başvurusu, turist vizesi, oturum alma, ön lisans, lisans programlarında eğitim danışmanlığı, staj, yurtdışında iş imkanı, dil okulu programlarında danışmanlık, sağlamakta. Mertcan Durgut, danışanların yurtdışı hayallerinin gerçekleşmesi için kişiler ile değil, firmalarla iletişim kurulmasını tavsiye ediyor.

Çilek Vize ve Danışmanlık kurucusu Mertcan Durgut, ‘Özellikle hayallerini yurtdışında gerçekleştirmek isteyenlere, alanında profesyonel danışmanlarımızla her adımda faydalı olmayı şiar edindik, bizim için koşulsuz müşteri memnuniyeti oldukça önemli’ şeklinde konuştu.

Durgut; ‘Danışanlarımızın, hayallerine bir adım daha yaklaşmak üzere tüm süreçleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evrak hazırlamadan, başvuruya kadar tüm adımlar en uygun şekilde planlıyor. Firma olarak, başta danışanlarımızın güvenini kazanmak, başarılı bir şekilde süreçleri tamamlamak için gayret göstermeye, kurulduğumuz günden itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti düsturu ile çalışmaya devam ediyoruz. Bu nedenle ülkemizde en fazla danışılan firmalardan biriyiz,’ dedi.

Çilek Vize ve Danışmanlık, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye ve Avrupa’nın en büyük danışmanlık firması oldu. Üç yıllık işletmenin ulaştığı başarılar sayesinde Kıbrıs-Gazimagusa, İspanya-Santander’de şubelerin açılımından sonra Macaristan’da şube açma çalışmaları sürüyor.

Çilek Vize ve Danışmanlık firmasının hedefi sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünyada da en çok tercih edilen danışmanlık firmalarının başında yer almak. Bunun için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Hayalleri gerçekleştirmek için en fazla eğitim ve iş için başvuru aldıklarını ifade eden Durgut,  başlatılacak sürecin sağlıklı şekilde tamamlanması için Çilek Vize ve Danışmanlık firması, güçlü ekibi ile danışanlarına Bursa’dan hizmetini sürdürüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ