Demokrat Zafer

COPA İLE ŞİKAYETLERİNİZİ “YAZIN, UNUTUN”

COPA İLE ŞİKAYETLERİNİZİ  “YAZIN, UNUTUN”

“COPA klima alın, klima şikayetlerinizi unutun.”

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından COPA, klimalarının neredeyse yok denecek kadar az olan şikayet oranına dikkat çekmek üzere özel bir projeyi hayata geçirdi. COPA imzalı www.yazinunutun.com web sitesi, tüketicilerinin klima şikayetlerini unutup diğer şikayetlerine zaman ayırabileceğini ve bu web sitesi üzerinden yazıp unutabileceğini vurguluyor. Yazinunutun.com sitesi,  hayata dair birçok absürt ve eğlenceli şikayetlerinizi yazıp içinizi dökerek unutabileceğiniz bir platform olarak yayınlandı.   

Çevre dostu ve yüksek verimli iklimlendirme çözümleriyle öne çıkan COPA, klimalarını tanıttığı yeni reklam filmlerinde “Diğer Şikayetlerinize Zaman Ayırın. COPA Klima. Takın Unutun.” diyor. Bu reklam kampanyasıyla klimalarının neredeyse yok denecek kadar az olan şikayet oranına dikkat çekmeyi amaçlayan COPA, kampanyanın interaktif olması için hayata geçirdiği yazinunutun.com web sitesi üzerinden de kampanya iletişimini destekliyor.

Yazinunutun.com; tüketicilerin genellikle yaz aylarında artan klima şikayetlerini COPA klima ile unutacağı, hayata dair diğer şikayetlerini, gönüllerince dile getirebileceği ve içini dökebileceği bir platform olarak öne çıkıyor. Yazinunutun.com’un tanıtımının dijital ayağında sevilen stand up’çılar Deniz Özturhan, Tuna Kalınsaz ve Akın Aslan rol alıyor.

Siz de havaların çok ısınmasından şikayetçiyseniz, COPA klima kullanın, klima şikayetlerini unutun ve diğer şikayetlerinize zaman ayırın. Diğer şikayetlerinizi ise yazinunutun.com’da uzun uzun paylaşın, içinizi dökün rahatlayın.

Reklam Filmi

https://www.youtube.com/watch?v=w-4HJn7kAvs

https://www.youtube.com/watch?v=NsVaEkP73iE

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ