Demokrat Zafer

Tutku Yatak, Düğün Sezonunda Teslimat Süresini 3 Güne İndirdi

Tutku Yatak, Düğün Sezonunda Teslimat Süresini 3 Güne İndirdi

Hızlı lojistik ağı ile evlenecek çiftlerin yüzünü güldürüyor

Pandemiyle birlikte başta Uzakdoğu olmak üzere tüm dünyada tedarik zincirinin kırılmasıyla birlikte uzun bir süre mobilya sektörünün gündeminde olan hammadde sorunu, ülkemizde de birçok firmanın üretiminde aksaklıklara neden olmuştu. Bu durum doğrudan ürün teslimatlarına yansırken, özellikle düğün hazırlığı içerisinde olan çiftlerin evlerini kurarken gecikmeler yaşanmasına da neden olmuştu.

Türkiye’de yatak ve mobilya sektörünün güçlü üreticileri arasında yer alan Tutku Yatak’ın Yönetim Kurulu Başkanı Gökmen Kaya, “Hammadde konusuyla ilgili devletimizin son olarak almış olduğu tedbirlerle birlikte sektörümüzde yeniden normalleşme süreci başladı. Biz şirket olarak hali hazırda bu süreci en iyi şekilde yönettiğimizi düşünüyoruz. Sektörümüzde yaşanan hammadde krizini de daha pandemi başında ön gördüğümüz için erken sipariş avantajıyla sorunsuz olarak hammaddeye erişim sağlayarak üretimimizi hiç aksatmadan sürdürmeyi başardık. Bu doğrultuda bayilerimizde stok sıkıntısı hiç yaşanmadı, böylece kullanıcılarımızın ürün teslimatlarında da herhangi bir gecikme olmamasını sağlamış olduk” dedi. 

Lojistik ağı ile Türkiye genelinde 3 günde teslimat sağlıyor

Tutku Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Gökmen Kaya, “Bayilerimize ürünlerin teslimatını doğrudan kendi kurduğumuz lojistik ağımızla gerçekleştiriyoruz. Arada herhangi bir taşıma firmasının olmaması nedeniyle ürünlerin sevkiyatını daha hızla sağlıyor ve herhangi bir hasar ya da eksik parça durumunu ortaya çıkarsa bayilerimizle doğrudan biz muhatap olduğumuzdan onları mağdur etmeden hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımımızla memnuniyet sağlamış oluyoruz. Özellikle içinde bulunduğumuz düğün sezonu gibi dönmelerde çiftlerin çok fazla telaşı oluyor. Birçok şeyi birden planlamaları gerekiyor. Böyle bir durumda mobilya alışverişlerini de son dakikaya bırakabiliyorlar. Biz de sağladığımız hızlı teslimat avantajı ile kullanıcılarımızın stresini bir nebze olsun azaltmalarına destek oluyoruz” dedi. 

“Çiftlere özel yatak üretiyoruz”

Tutku Yatak Yönetim Kurulu Başkanı Gökmen Kaya, “Evlenecek çiftler için birbirinden farklı yatak seçenekleri sunuyoruz ancak en çok tercih edilen yatak modelimiz, farklı vücut yapılarına sahip bireyler için geliştirilen dual comfort sistemine sahip modellerimizdir” dedi. Kaya, “Bu modelimiz çiftlerin yatak sertliğini bölgesel olarak istedikleri gibi kullanmalarını sağlıyor. Bu sayede çiftlerin biri yumuşak yatakta yatarken diğeri sert yatakta yatabiliyor.Birçok çiftin sıkıntısı olan uyku esnasında yataktaki yumuşaklık ve sertlik konusu, Tutku Yatak’ın Dual Comfort özellikli Comfort Zone modeli ile tarihe karışıyor. Uyku konusundaki anlaşmazlıklarda, çiftlerin konforlu bir uyku için partnerlerinden farklı sertlik seviyesine duydukları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen dual comfort özellikli Comfort Zone yatak modeli, partnerlerin ihtiyacı olan kişiselleştirilmiş konfor dereceleri sayesinde, yatağın iki bölümünde iki farklı yay ve destek sistemi kullanılarak üretiliyor” diyerek sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ