Demokrat Zafer

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA 100% MÜZİK SUNAR: PARK’TA ROCK KONSERLERİ PENTAGRAM EFSANESİYLE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA 100% MÜZİK SUNAR: PARK’TA ROCK KONSERLERİ PENTAGRAM EFSANESİYLE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

Rock müzik severlere açıkhavada yüzdeyüz müzik keyfi yaşatan Park’ta Rock konserleri, 35 yıllık serüveniyle Türkiye’nin en köklü gruplarından, heavy metalin yaşayan efsanesi Pentagram ile devam ediyor! Heavy metal müziğin devi Pentagram, 6 Ağustos Cumartesi akşamı şehrin rakipsiz eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta vereceği konserle İstanbul’u sallayacak. Öncesinde ise Hazy Hill, tam 22 yıl sonra ilk kez çok gürültülü bir şekilde KüçükÇiftlik Park sahnesinde metal tutkunlarıyla buluşacak. Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin biletleri Biletix’te!

14 yıldır İstanbul’da rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park’ta geçtiğimiz yıla damga vuran ve bu yıl da müzikseverlerden büyük ilgi gören 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock serisinin 2022 konserleri, 6 Ağustos Cumartesi akşamı Pentagram’la devam ediyor.

Yurtdışında kullandığı Mezarkabul adıyla uluslararası alanda da büyük başarılara ve konserlere imza atan Pentagram, metal müzikte Türkçe söz ile ney, bağlama ve bendir gibi müzik aletlerini kullanarak müziğini daha geniş kitlelere duyuruyor. 35 yılı geride bırakan ve yıllar içinde bünyesinde birçok müzisyeni ağırlayan Pentagram, KüçükÇiftlik Park’ta vereceği konserde sahneye Cenk Ünnü, Gökalp Ergen, Hakan Utangaç, Metin Türkcan, Murat İlkan, Ogün Sanlısoy ve Tarkan Gözübüyük ile çıkacak. Grup son dönemde paylaştığı Pride, Sur ve Bu Düzen Yıkılsın gibi teklilerin yanı sıra Unspoken, MMXII, Akustik, Popçular Dışarı, 1987 gibi unutulmaz albümlerinden Geçmişin Yükü, Şeytan Bunun Neresinde, Bir, Sonsuz gibi ölümsüzleşen şarkılarını da seslendirecek.

1988’de Ankara’da kurulan Hazy Hill ise tam 22 yıl sonra tekrar sahnede olacak. 1995 yılına kadar yurtiçinde ve yurtdışında birçok konserler veren ve EP’ler yayınlayan grup, o dönemde çıkardıkları Murky Bedlam (1990), Fan of Your Fancy (1992) ve Torchin’ the North Pole (1995) ile Türk metal müzik tarihinde önemli bir yere sahip oldu. 2000 yılında yayınladıkları 8800 adlı albümden sonra sessizliğe gömülen Hazy Hill tam 22 yıl sonra çok gürültülü bir şekilde tekrar sahnelere geri dönüyor!

Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla sezon boyunca devam edecek olan Park’ta Rock konser serisinin biletleri Biletix’te!

Bilgi için:         instagram.com/kucukciftlikpark

kucukciftlikpark.com

twitter.com/KucukCiftlik

KüçükÇiftlik Park HAKKINDA:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, 17. yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.

URU HAKKINDA:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ