Demokrat Zafer

‘’Her Kurban Lösemili Çocuklara Can’’

‘’Her Kurban Lösemili Çocuklara Can’’

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye genelinde sayıları60 bini aşkın Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuklarımız ile ailelerine ve yetişkin kanser hastalarına tamamen ücretsiz tedavi, eğitim ve konaklama hizmetleri veren bir sivil toplum kuruluşudur.

24 yıldır olduğu gibi hastalarına maddi, ayni ve sosyal yardımların yanı sıra kırmızı et desteği de veren LÖSEV, yüzde90’ı asgari geçim seviyesinin altında, temel ihtiyaç malzemelerine dahi ulaşamayan Lösemi ve kanser hastasına yıl boyunca et yardımlarını da ulaştırmaya devam ediyor.

Beslenme koşullarının çok önemli olduğu tedavi sürecinde LÖSEV olarak her türlü destekle ailelerimizin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ‘’Her Kurban Lösemili Çocuklara Can’’ diyerek çıktığımız yolda Kurban Kampanyamıza desteklerinizle siz değerli paydaşlarımızı da bu mutluluğa ortak olmaya davet ediyoruz.

Lösemili çocuklarımıza ve ailelerine bu zorlu yaşam mücadelelerinde destek olmak için 10.06.2022-10.07.2022 tarihleri boyunca devam edecek bağış kampanyamız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ