Demokrat Zafer

Evlerde Yaz Teması Özdilek Ev Tekstili’nden

Evlerde Yaz Teması Özdilek Ev Tekstili’nden

Özdilek mağazalarından ve hipermarketlerinden, 10 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 900 TL’lik ev tekstili alışverişlerine, ev tekstili alışverişlerinde kullanılmak üzere 150 TL değerinde indirim kuponu hediyesi, kullanıcılarını bekliyor.

Özdilek Ev Tekstili’nin yatak odası ürün gruplarında sezonun trend nevresim takımı, pike takımları, uyku setleri, yatak örtüleri, yastıklar, yorganlar ve alezler yer alırken banyo ürün grubunda; banyo, el – yüz ve plaj havluları bulunuyor.

Özdilek Ev Tekstili’nin mutfak ürün grubunda ise havlu peçeteler yer alırken otel ve SPA ürünlerinde; havlu, bornoz, SPA, nevresim, yastık ve yorgan ürünleri satışa sunuluyor. Çocuklara yönelik lisanslı nevresim takımları ile yine nevresim ve uyku setlerinden oluşan bebek ve çocuk ürünleri de reyonlarda yerini alıyor.

Özdilek mağazalarından ve hipermarketlerinden, 10 – 19 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferde 900 TL’lik ev tekstili alışverişi yapan ziyaretçiler, 150 TL değerinde indirim kuponlarını 3 Temmuz 2022 tarihine kadar ev tekstili alışverişlerinde kullanabilecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ