Demokrat Zafer

DENİZLERİ MEKÂNA TAŞIYAN RENK: PASİFİK

DENİZLERİ MEKÂNA TAŞIYAN RENK: PASİFİK

CUBO’nun, yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde, renk kartelasında bulunan ‘PASİFİK’ rengi; mavinin koyu tonuyla mekâna denizlerin, okyanusların sonsuz huzurunu getiriyor. CUBO’nun doğadan ilham alarak hazırladığı yeni renk kartelası doğalın her halini yaşam alanlarınıza taşıyor.

Sektörün parlayan yıldızı CUBO’nun 2022 yılında renk kartelasındaki iddialı renklerinden ‘PASİFİK’, isminden de anlaşılacağı gibi okyanusları mekâna taşıyan bir renk.

Birçok insanda sakinlik ve huzur duyguları uyandıran, mavinin oldukça koyu tonu olan PASİFİK rengi; verimliliği, otoriteyi ve sonsuzluğu ifade ediyor.

Genellikle beyaz ile birlikte kullanıldığında güney adalarını, sayfiye yerlerini hatırlatan bu ikili mekânlara rahatlatıcı bir etki sağlıyor. Pasifik rengini beyaz ile birlikte kullanarak, oturma odasından yatak odasına, misafir odasından çalışma odasına, sosyal alanlardan okullara kadar birçok mekânda tercih edilebilirsiniz.

CUBO’nun PASİFİK rengi, markanın ‘Boyacı Küpü’ Renklendirme Sistemi’yle elde edeceğiniz sınırsız tonlarla sizi en çok sevdiğiniz ‘Mavi’ye de kavuşturuyor.

CUBO’nun rengi PASİFİK, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün grubunda bulabileceğiniz bir renk.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ