Demokrat Zafer

DEVA Partisi Bursa Teşkilatı Bayramlaştı!

DEVA Partisi Bursa Teşkilatı Bayramlaştı!

DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı, bayramlaşma programı düzenledi. İl Başkanlığı tarafındanKültürpark’ta organize edilen bayramlaşma programına İl Başkanı Serkan Özgöz, il yöneticileri, ilçe başkanları, teşkilat mensupları, STK temsilcileri, basın mensuplarıve vatandaşlar katılım sağladı.

İl Başkanı Serkan Özgöz, bayramlarda birlik ve beraberliğin önemine değindi. DEVA Partisi, İl ve İlçe teşkilatı yönetimlerine, İlçe Başkanlarına, mahalle temsilcilerine gayretleri ve çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiğini belirtti.

Türkiye seçim sathına girmiştir.

Özgözaçıklamasında: ”Hepimiz için bereket dilediğimiz pandemi sonrası çok zor koşullarda geçirdiğimiz bereket dolu bir Ramazan Ayı’nı geride bıraktık. Bizler DEVA Partililer olarak iki yıldır Türkiye’de gelecek nesillere iyi bir Türkiye bırakmak umuduyla yola çıkmış, çalışkan ve dürüst insanlarız. Yaklaşık iki yıl önce pandemi vakası ilk açıklandığında DEVA Partisi’ninde kuruluş lansmanı yapıldı ve geçtiğimiz Mart ayında da partimizin 2. Yaşını kutladık. Zorlu pandemi koşullarında dahi olsa 700’ü geçen ilçede ve 81 ilde teşkilatlandık. Türkiye’nin en hızlı teşkilatlanan siyasi partiyiz. Bugün sizlerle Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın sizlerle bayramlaşma dileklerini paylaşmaktan gurur duyuyorum. Bizler teşkilatlarımız birlikte ramazan boyunca her gün vatandaşlarla beraber olduk. Bursa’nın bütün mahallelerinde sorunları dinledik, çözümlerimizi anlattık. Bildiğiniz üzere siyasi partiler ihtiyaçtan kuruluyor. Giderek büyüyen her seferinde de Sn. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın nezdinde teveccühü giderek artan bir siyasi parti olmanın gururunu yaşarken, yüreğimizin bir bölümü de vatandaşın sorunlarını duydukça sürekli buruk kalıyor. Bizler pazar yerlerinde sebzeleri ve meyveleri yarım satın alma hüznü yaşayan vatandaşın hüznüne şahit olduk, onlara çözüm yollarımızı anlattık.DEVA Partisi bildiğiniz bir siyasi parti değil. 18 aydır DEVA Partisi Bursa İl Başkanı olarakbazı yerlerde partimizin tutmayacağını, olmayacağını, yapılamayacağını okuyup vedinliyorum. Ama görüyorum ki bu iş oluyor, Sn. Genel Başkanımızı dinlediğimde görüyorum ki bu iş oluyor, vatandaşın yüzündeki tebessümü görünce diyorum ki bu iş oluyor. Hepimizin bu yüzden sorumluluğu çok. Bu nedenle sizlere bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.Sn. Genel Başkanımızın katılımıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğimiz bayramlaşma buluşmasında da ifade ettiği gibi; Türkiye seçim sathına girmiştir. Kaybedecek bir günümüz bile yok. Planlı çalışmak zorundayız, önümüzdeki 30 gün ne yapacağımızı bilmeliyiz. Bu zorunluluk bizim çocuklarımıza olan borcumuza ait. Yeterince emek sarf etmezsek çocuklarımızın yüzüne bakacak durumumuz olmaz. Bizler Türkiye’de umudun adıyız. Biz yoksak vatandaşın derdiyle dertlenen kimse yok. Biz çalışırsak, teşkilatımızı büyütürsek, her gün daha gayretle vatandaş ile temas edersek hikayemizin daha da güzelleştiğini göreceğiz.

Bu vesileyle tüm teşkilat mensuplarımızın sevdikleriyle nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar geçirmesini diliyorum. “ifadelerini kullandı.

Gerçekleşen programda tüm İlçe Başkanları söz alarak, teşkilat mensuplarının ve vatandaşların bayramını kutladıktan sonra İl Başkanı Serkan Özgöz tarafından yeni üyelere rozetleri takdim edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ