Demokrat Zafer

BİTKİSEL İÇERİK İLE ETKİLİ TEMİZLİK

BİTKİSEL İÇERİK İLE ETKİLİ TEMİZLİK

Ekolojik ve vegan Life by Fakir Doğal Toz Çamaşır Deterjanı, hem çevre hem de cep dostu.

Giderek artan iklim krizinin yarattığı olumsuz etkiler, doğal içerikli ürünlerin daha fazla tercih edilmesine sebep oluyor. Özellikle evlerde kullanılan temizlik, hijyen ve kişisel bakım ürünlerinde tüketicilerin ilgisi daha çok bitkisel ve vegan ürünlere kayıyor.

Doğaya ve insana dost temizlik ürünleri ailesi Life by Fakir, yüzde yüz bitkisel bazlı içerikli ürünleriyle etkili çözümler sunarken, doğanın sürdürülebilirliğine de katkı sağlıyor. Life by Fakir ürünlerinin tümü Vegan ve Ecomark sertifikasına sahip, serinin hiçbir ürünü insan sağlığına olumsuz etkileri olan GDO, SLS, klor, paraben, parfüm, boya gibi kimyasallar içermiyor.

Bitkisel bazlı aktif madde içeren Life by Fakir doğal toz çamaşır deterjanı, üstün leke çıkarma gücü ile renkliler ve beyazlarda yüksek performanslı temizlik sağlıyor. Ürün, doğal içeriği sayesinde çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor ve çamaşırlarınızın renklerini koruyor.

1,5 kg Deterjan ile 4 kg’lık Yıkama Performansı

1,5 kg’lık ambalajlı Life by Fakir doğal toz çamaşır deterjanı, etkili formülü ile bir yıkamada 50 g deterjan kullanarak tam 30 yıkama yapma imkanı veriyor. Bu da normale kıyasla 4 kg’lık bir deterjanın yıkama performansına denk geliyor. Bitkisel içerikli olup etkili temizlik sağlayan ürün, çevre ve cep dostu olmasıyla rakiplerinden ayrışıyor. 50 g kullanım ile ekstra durulamaya gerek bırakmadan daha az su tüketimi yapmanızı sağlıyor ve doğada kolay çözünerek çevreye zarar vermiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ