Demokrat Zafer

BURSA GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI PAZARCILARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

BURSA GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI PAZARCILARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Meclis Üyeleri ve Bursa Pazarcılar Odası Başkanı Refik Aksu’yla pazarcı esnafıyla kahvaltıda buluştu.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Yenidoğan Kapalı Pazaryeri’nde kurulan Perşembe pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Işık, Taziye Evi’nde esnafla kahvaltı yaparak, sohbet etti. Ardından tezgahlara gezen Başkan Işık, esnaf ve vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Esnaf Kardeşlerimizin Yanındayız.

Bugün güne pazarcı esnafı kardeşlerimizle başladık diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık; Sabahın erken saatlerinde tezgahlarını açan pazarcı kardeşlerimizle kahvaltı yaptık. Pazarcı kardeşlerimizin dertlerini dinleyip keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Esnaf ve halkımızın her zaman onların yanında olmak bizim en büyük gayemiz.

Yenidoğan’a Modern Bir Pazaryeri Kurduk.

Yenidoğan Mahallemiz Büyükşehir Belediyemizin 3000 m2’lik bir alan üzerinde oluşturduğu Yenidoğan Kapalı Pazaryeri’mizle hemşehrilerimizin dertlerine çare olan modern bir tesis kazandı. Bir pazar alanı olmaktan öteye geçen Kapalı Pazaryeri’mizde zabıtadan güvenlik merkezine, bebek bakım odasından bay- bayan mescitlerine, otoparktan çay ocağına ve taziye evine kadar bütün detaylarının düşünüldüğü bir tesis.

Esnaf Kardeşlerimizin En Büyük Sıkıntısını Çözdük.

Esnaf kardeşlerimiz Kapalı Pazaryeri’mizden önce kar, yağmur ve rüzgarla uğraştıkları şahit oluyorduk. Yenidoğan Mahallemiz’de hizmete açtığımız Kapalı Pazar Alanı’mız pazarcı esnafımızın satış yapabilmesi için en uygun ortamı oluşturduk. Bizi sofralarında ağırlayıp, hoş sohbet eden herkese teşekkür ediyorum.’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ