Armis’te ziller indirim için çalıyor! ARMİS YATAK’TAN GENÇ SERİLERİNDE İNDİRİM KAMPANYASI

Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis Yatak, modern tasarımları, üstün ürün kalitesi, trendi çizgisi ve ergonomik modelleriyle göz dolduruyor. Armis şimdi de genç odalarının tarz ikonu olmaya aday Lady, Prince, Joy ve Calipsa setler ile yarının büyüklerine konforlu ve ergonomik uykuyu indirim fırsatı ile sunuyor. www.armisyatak.com sitesinden “OKUL” koduyla yapılan genç seriden yapılan alışverişlerde %35 indirime ek %10 indirim yapılıyor. 19 Eylül tarihine kadar devam edecek indirim kampanyasında ayrıca Armis Yastık hediye ediliyor.

  • Mavi ve pembe düşler: Lady & Prince

Armis Yatak; baza, yatak başı ve yataktan oluşan pembe renkli Lady ve mavi renkli Prince ile şık, özgür, kendine özgü çizgisel detaylarla gençlerin hayalini kurduğu tarzı odalarında yaratmalarını sağlıyor. Gizli ayak sistemi, özel depolama alanı sayesinde sıra dışı ve havalı hissedeceğiniz bir uyku vaat ediyor. Serinin çelik telden üretilen Top-Spring yaylı yatağı, ideal bir uyku konforu sunarken, ilk günkü konforunu uzun yıllar devam ettirirken, üst kısmında kullanılan yumuşak tuşeli ped’i ise dolgun kapitone desteği ile vücut boşluklarını doldurarak bel desteği sağlıyor.

  • Konforlu detaylar: Joy

Şık gri tonu ile Joy Set, yatak, baza ve baza başlığından oluşuyor. Joy yatak, yumuşak tuşesi ve dolgun kapitone desteği ile vücut boşluklarını doldurarak bel desteği sağlıyor. Çelik telden üretilen top-spring yaylar, çift tavlama işlemi ile uzun yıllar formunu koruyor. Uyku tercihini sert ve düz zeminden yana kullananlar için ideal bir uyku konforu sunuyor.

  • Minimal çizgiler: Calipsa

Calipsa ise; şık, özgür, kendine özgü çizgisel detaylarla gençlerin hayalini kurduğu tarzı yaratmalarını sağlıyor. Gizli ayak sistemi, özel depolama alanına sahip. Her iki yüzeyi de kullanım imkanı veren yatağın üst yüzeyinde kullanılan örme kumaş, hava geçirgenliği sayesinde terlemeyi engelleyerek, uyku bölünmelerini ve istemsiz hareketleri önlüyor.  Baza, yatak başı ve yataktan oluşan Calipsa set, karizmatik stiliyle yeni neslin tercihi olmaya aday.

‘Mis gibi uyku’ deneyimi mottosuyla her zaman tüketicilerine en iyi kaliteyi, en yenilikçi ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak hedefi ile çalışmalarını sürdüren Armis Yatak ürünleri, şimdi yüzde 35 net indirim satışa sunuluyor. Markanın tüm ürünlerine size en yakın Armis Mağazalarından veya online satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir